Leden 2014

Supernatural fake:D

20. ledna 2014 v 9:57 | Dee*
To jsem sem prostě musela dát. Kdo z vás sleduje SPN tak se teď asi tříská smíchy:DHunger Games: Aréna Smrti

12. ledna 2014 v 20:35 | Dee* |  Recenze
Moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale ten noťas zase zlobí. A taky se bude uzavírat klasifikace a mám moc práse. Jsem ve druháku a je to čím dál náročnější. A co jsem vlastně dělala? Dojíždím do školy autobusem, vlakem a metrem a tak jsem si za posledních 5 dní přečetla Hunger Games 1. A je to absolutně boží. A zítra si jdu už pro druhý...


Hlavní autor :Collins, Suzanne
Rozsah :328 s.
Klíčová slova :sci-fi - reality show - hry - boje - smrt

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji.

Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život.

Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně.
Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska…
Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit?
(oficiální text distributora)


znakMůj názor na knihu se odvíjí od děje, ale jak je známé z marktingu o designu (vzhled s užitností). Tato marketingová teorie se dá aplikovat i na začátek mé recenze. Vydání knihy, kterou jsem měla to potěšení číst měla měkkou vazbu. Možná je to jen můj názor, ale knihy s měkkou vazbou se skvěle, pohodlně čtou a padou skvěle do ruky. Zpracování obálky je prosté a nenápadné, proto by jste vůbec nečekali, že se uvnitř skrývá tak neuvěřitelně poutavý příběh. Aby jste věděli filmové zpracování jsem viděla a v porovnání z knihou to je jen chabý pokus o vtip. Díky knize jsem pochopila spoustu děje a souvislostí, které film nedokázal zachitit. Díky zajímavému pohledu do myčlení a cítění hlavní postavy Katniss a pohledu do "alternativní budoucnosti" severní ameriky podle Suzanne Collins mi kniha nabídla i zajímavý podled do myšlení člověka, který bojuje o život. Tuto knihu doporučuji opravdu všem a doufám, že ste měli tu sílu přečíst si mou skromnou recenzi.

Attendence (30.12. 2013 - 5.1. 2014)

6. ledna 2014 v 17:04 | Dee* |  Attendance

Navstevnost za minuly tyden je:

Pondeli: 74
Utery: 36
Streda: 67
Ctvrtek: 98
Patek: 92
Sobota: 100
Nedele: 80

Celkem: 547

Moc moc vám děkuji...hlavně za tu sobotu. Jste zlatíčka :D

Once Upon a Time ~ We just go back to being stories

5. ledna 2014 v 12:09 | Dee* |  Discussion


Tyto úžasné animace jsem našla u svého Affska Celene a dovolila mi je použít. Hned jak jsem se uviděla věděla jsem, o čem bude nová diskuze.
Konec 3.série OUaT byl naprosto dokonalý. Po naprosto hrozném zpracování příběhu Země nezemě si u mě tvůrci vylepšily skóre. Většina z vás již ví, že jsem velký fanda Emmy a Hooka. A proto na mě konec 3x11 udělal veliký dojem.
Tedy tématen diskuze je epizoda 3x11, Hook & Emma a také váš názor jak bude seriál pokračovat. Proč myslíte, že si pro Emmu přišel Hook a ne Neal? Nebo co je to nebezpečí, které hrozí pohádkové říši?
Beauty and the Beast 1x05 Reunion ~ Soundtrack

5. ledna 2014 v 12:05 | Dee* |  Beauty and the Beast ~ Soundtrack
Jetset Girl by Tosch

Would You Change Your Life by The Blue Van

High On A Wire by The Black Box Revelation

Hey Ya by OutKast

Miss Independent by Kelly Clarkson

Beauty and the Beast 1x04 Hothead ~ Soundtrack

5. ledna 2014 v 12:04 | Dee* |  Beauty and the Beast ~ Soundtrack
Glitter and Gold by Little Daylight
Stealing Cars by James Bay