Únor 2014

Nice try, Damon!!

12. února 2014 v 19:25 | Dee* |  Fan made/ my made | The Vampire Diaries
Zase jsem pátrala na FB a našla toto. To jsem sem musela dát. Určitě máte všichni lajklou tuto stránku. Jsou nejlepší. Doufám, že nevadí, že to sem dávám, ale toto musí vidět všichni:D Kdo chce překlad přidám, ale asi nebude potřeba :D


Osud Daily-Show....

9. února 2014 v 9:54 | Dee*
(moc jsem si oblíbila Lily Collins...Co vy?)

Ahojky čtenářky,
každý si asi všiml, že daily-show poslední dobou strádá na aktivitě a vlastně vůbec jsem neobíhala. Bohužel, moslední tři týdny jsem neviděla ani jeden z našich oblíbených seriálů. Myslela jsem, že je to konec s mou zálibou, s blogem, prostě se vším co tak moc miluji. Aby jste to pochopily, jestli se někdo z vás obtěžuje s čtením mých trapných výlevů (a já vím, že ano), tak asi víte, že mám velké problémy s internetovým spojením. Asi před půl rokem jsem si mohly všimnout pozastavení, z důvodu mého stěhování. Bohužel, i když se mi tu moc líbí, není v tomto zapadákově zaveden internet. Vždy jsme byly dohodnuti se sousedem a brali jsme jeho internet, ale poslední dobou ho pořád vypíná, protože nikdo není doma, co je jeho otec v nemocnici. (ASI???) Prostě jsme si museli pořídit flešku s internetem a tak se prostě na seriály koukat nedá. A když někdo bloguje o tom o čem já, jak to má zvládnout bez toho, aby o daném tématu věděl děj? Ve středu jsem byla rozhonuta ukončit blog. Emaly(komentáře) z blogu, ale stále přicházely i s prosbami o návrat, a já to tu tolik miluji. Bylo to trýznivé mučení. Ale já jsem to musela udělat. Jak bych byla schopna vést tento blog?

Ale výkend mi vlil do žil novou naději. Soused, který o výkendu nechodí do práce má internet zapnutý. A i když je pomalý mohu seriály sledovat. Byla jsem šťastná jako malé dítě. A pak mi to došlo. JÁ NEMUSÍM BLOG OPOUŠTĚT. Bude to sice těžké a náročné, ale já to dokážu. Proto vám všem, co měli sílu dočíst tento článek děkuji. Vy jste ten důvod a má kotva, která mě na tomto blogu udržela.

Děkuji moc...adminka Dee*