Duel of the week

Duel of the week #6

2. ledna 2014 v 23:31 | Dee*
Pro duel tohoto týdne jsem zvolila dvě ženy, které hrojou důležitou pozici jak v TVD/TO tak i v životě Klause. Není to niko jiný než jeho sestra Rebeka (Claire Holt) a jeho láska Caroline Forbes (Candice Acolla). Na vítěze z minulých duelů se můžete podívat zde.

Duel of the week #5

10. listopadu 2013 v 15:01 | Dee*

Po posledním díle The Originals se už prostě musím zeptat. S kým chcete aby byla Hayley? Já prostě miluji scény kde je ona a Elijah. Jo jasně Klaus je super sexy padouch, ale ten musí být s Car. No co myslíte?
Na vítěze z minulého kola se můžete podívat zde.

Pořád se můžete zapisovat do fashion soutěže:D

+ promiňte, že nejsem moc aktivní, ale sháním hlasy do soutěže a dělám nové free layouty

Duel of the week #4

1. listopadu 2013 v 20:36 | Dee*

Nedávno jsme se s kamarádkou dohadovaly o všech spin-offech co jsou. Ptala jsem se jí jestli má ráda originály nebo spin-offy. Odpovědi se samozdřejmě lišily seriál od seriálu, ale největší spor otevřely OUat a OUaW. Proto mě napadlo, že by bylo zajímavé dát do duelu také nějaký seriál. Proto je duel na tento týden právě mezi těmito seriály. Na vítěze z minulého kola se můžete podívat zde.

Duel of the week #3

18. října 2013 v 11:39 | Dee*
Minule jsme tu měli kluky z Teen Wolf a tento týden jsem vybrala holky. Tak hlasujte v anketě pro své oblíbence...

Duel of the week #2

11. června 2013 v 21:19 | Dee*
V tomto dalším kole se utkají dva velice sexy chlapi. Oba dva mají vlkodlačí tesáky a jsou ve stejném seriálu. Snad každý už ví o kom mluvím. Není to nikdo jiný než Tyler Hoechlin (Derek Hale) a Tyler Posey (Scott McCall) ze seriálu Teen Wolf. Tak uvidíme, koho máte radši :D

Duel of the week #1

5. května 2013 v 11:15 | Dee*
Jako úplně první se v soutěži oblíbenosti utká Nina Dodrev (TVD) a Lea Migel (Glee). Míte šanci rozhodnout koho máte radši a kdo vyhraje úplně první duel.

 
 

Reklama